9. Urodziny Focus Mall

Dziewiąte urodziny Focus Mall Zielona Góra: niezwykłe pokazy artystyczne, urodzinowy tort i koncert Juli na żywo.

W niedzielę, 17 września, galeria handlowo – rozrywkowa Focus Mall w Zielonej Górze będzie świętowała swoje dziewiąte urodziny. Z tej okazji centrum handlowe przygotowało wyjątkowe atrakcje dla odwiedzających i już teraz zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania. Szampańska zabawa i urodzinowe rabaty gwarantowane!

Tegoroczne świętowanie potrwa od godz. 14.00 do 19.00 i dostarczy gościom wielu emocji. Wydarzenie rozpocznie się profesjonalnym pokazem mody najnowszych kolekcji jesień – zima 2017/2018. Specjalnie dla klientów Focus Mall przygotuje go słynny stylista gwiazd Grzegorz Bloch. Wszystkie zaprezentowane stylizacje będą pochodziły z asortymentu dostępnego w sklepach i butikach działających w galerii. Dzięki temu, gdy któraś ze stylizacji wpadnie komuś w oko, bez problemu będzie można przenieść ją do własnej garderoby.

Oprócz atrakcji modowych zaplanowano również inne wyjątkowe niespodzianki – tak, by każdy niezależnie od płci i wieku, świetnie się bawił. Jedną z nich będzie pokaz Agnieszki Marczak „Ishtar” – mistrzyni kontorsjonistyki – dziedziny akrobatyki polegającej na demonstrowaniu elastyczności ciała. Ishtar pokaże swoje niecodzienne umiejętności w aż trzech występach: „Kobiecie Gumie”, „Tańcu brzucha” oraz „Hula – Hop”. To pełne wrażeń popołudnie dodatkowo uświetni taneczne show w wykonaniu dwóch zielonogórskich szkół tańca: „Keep On! Dancing” oraz „Let’s Dance”, które zaprezentują swoje najbardziej oryginalne i zapadające w pamięć choreografie.

Z okazji swoich urodzin galeria przygotowała także nie lada kąsek dla melomanów. O godzinie 18.00. rozpocznie się główna niespodzianka wieczoru, czyli koncert energetyzującej Julity Fabiszewskiej – Juli – artystki znanej z takich przebojów jak: „Za każdym razem” i „Nie zatrzymasz mnie”. Świętowanie dziewięciolecia działania galerii nie może odbyć się bez odrobiny słodkości, toteż każdy z klientów otrzyma tego dnia kawałek pysznego urodzinowego tortu. Z okazji swojego święta CH Focus Mall przygotowało dla odwiedzających również wyjątkowe rabaty i promocje, które w dniu urodzin będą obowiązywały w wybranych salonach sprzedaży na terenie galerii.