Ferie z LEGO®

Już w najbliższy weekend zapraszamy do odwiedzenia Miasteczka LEGO®.

Znane każdemu i popularne na całym świecie kolorowe cegiełki o przeróżnych kształtach nie tylko bawią, ale też pobudzają wyobraźnię i rozwijają kreatywność. Będą się mogli o tym przekonać wszyscy, którzy w dniach 24-25 lutego, w godz. od 11.00 do 19.00., na poziomie 1 galerii, przy sklepie New Yorker i Smyk, pojawią się w strefach „Lego® Miasteczko City” oraz „Lego® Miasteczko Heartlake”.

W obu przestrzeniach młodsi klienci będą mogli swobodnie wczuć się w role budowniczych i tworzyć własne konstrukcje z klocków. Dziewczynki będą mogły pobawić się z przyjaciółmi z HeartLake i odegrać scenki związane ze swoimi pasjami: muzyką, sportem, tańcem, zwierzętami i przyrodą w sektorze LEGO® Friends. Chłopcy będą mieli niepowtarzalną okazję wcielić się w rolę bohatera dnia codziennego – strażaka lub lotnika LEGO® City. W miasteczku chętni będą mogli do woli budować wszystko to, co podpowie im wyobraźnia – do dyspozycji będą mieli tysiące klocków!

W programie imprezy przewidzieliśmy także konkursy z nagrodami. Co godzinę uczestnicy zmagań będą mogli spróbować swoich sił, realizując zadania tematyczne, o których na bieżąco informować będą animatorzy. Na zwycięzców czekają nagrody Lego®. Każde dziecko, które nie wygra nagrody głównej otrzyma nagrodę pocieszenia – plakat. Dzieci, które nie biorą udziału w konkursie mają możliwość swobodnej zabawy klockami przez cały dzień. Możliwe jest wzięcie udziału we wszystkich konkursach podczas trwania imprezy.

Zapraszamy także dzieci w wieku od 1,5 do 5 lat będę mogły tworzyć swoje pierwsze budowle z klocków w sektorze LEGO® Duplo. Mali klienci będą mogli bawić się w dużym basenie z klockami. Strefa Duplo będzie otwarta przez cały czas trwania imprezy.