Nowa wyjątkowa promocja „Co myślą zwierzaki?”

Wszyscy, którzy do 31 października 2018 roku, zrobią zakupy w Focus Mall Zielona Góra, mają okazję dowiedzieć się „Co myślą zwierzaki?”. Wszystko to, za sprawą Nowej, Wyjątkowej Promocji Zakupów, w której uczestnicy mają za zadnie zebrać kolekcję magnesów z zabawnymi zwierzakami i ich „złotymi myślami”. Wśród nich do upolowania magnes – Joker, który uprawnia do odebrania cennych nagród!

Przez cały październik klienci galerii Focus Mall w Zielonej Górze mogą przekonać się do jakiego pupila pasują. Do 31 października 2018 roku, dokonując zakupów na terenie centrum handlowego, odwiedzający mają okazję kolekcjonować 10. zabawnych magnesów ze zwierzakami. Nowa loteria zakupowa w Focus Mall oprócz dobrej zabawy daje uczestnikom możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród! W puli niespodzianek znajdują się, m.in. telewizory, laptopy, aparaty, smartfony, konsole do gry, czy małe AGD.

Kupuj w Focus Mall i daj sobie szansę na nagrodę!
W wyjątkowej zabawie może wziąć udział każdy, kto zrobi zakupy w sklepach i butikach na terenie galerii za min. 20 złotych. Kwota ta powinna znajdować się na jednym paragonie. Następnie wystarczy wylosować los w kasach sklepów lub w Punkcie Obsługi Promocji, usytuowanym w pobliżu salonu New Yorker. Warto sprawdzić, czy los jest Jokerem, który upoważnia do zdobycia atrakcyjnej nagrody. Taki zwycięski kupon z wizerunkiem psa, napisem „Joker zgarnia fanty” i numerem przyporządkowanym do konkretnego upominku należy zarejestrować w Punkcie Obsługi Promocji, by móc odebrać wartościowy upominek. Focus Mall przypomina Klientom, że w dniu 31 października wydawanie kuponów odbywać się będzie do godz. 20.45. Finał akcji i rozdanie nagród odbędzie się w niedzielę,
4 listopada 2018 roku, w godzinach 15.00-18.00. Regulamin promocji dostępny jest w biurze administracji centrum oraz Punkcie Obsługi Promocji. Punkt promocyjny jest czynny każdego dnia, w godz. 10.00-18.00, z wyłączeniem 14 i 21 października 2018 roku (niedziele wolne od handlu).

Dowiedz się „Co myślą zwierzaki?” i zawalcz o cenne nagrody!