Food Truck Stars Tour

W weekend 15 i 16 lipca mieszkańcy Zielonej Góry i okolic będą mieli niepowtarzalną okazję poznać kuchnie z różnych zakątków świata. Przez dwa dni galeria Focus Mall w Zielonej Górze stanie się mekką dla miłośników street foodu. Na terenie centrum handlowego stanie 15 Food Trucków, które serwować będą przysmaki z różnych części globu. Już teraz zaplanujcie najbliższy weekend z Festiwalem Smaków!

Potrawy z różnych części globu

Podczas wydarzenia wydawane będą, m.in. dania kuchni azjatyckiej, tajskiej, amerykańskiej, angielskiej a nawet holenderskiej. Na smakoszy czekać będą m.in. pyszne burgery w różnych wydaniach, tajskie pierożki czy belgijskie frytki. Fani słodkości nie obejdą się smakiem i również znajdą coś dla siebie – będzie okazja skosztować czekoladowego kebaba. Galeria Focus Mall zadbała o to, by smaczny Festiwal wzbogacić o atrakcje dla uczestników. W niedzielę, 16 lipca imprezę poprowadzi Paweł Pawelec – znany i lubiany prezenter radia Eska, natomiast mali Klienci będą mogli nieodpłatnie skorzystać z malowania twarzy. To jeszcze nie koniec niespodzianek.

Bony zniżkowe dla Klientów galerii Focus Mall

Osoby, które w ten weekend dokonają zakupów na terenie centrum handlowego za kwotę min. 50 zł, otrzymają bon zniżkowy, który będą mogli zrealizować w food truckach (jest to bon o wartości 5 zł) lub wybranych restauracjach, kawiarniach i lodziarniach zlokalizowanych w Focus Mall (kupon o wartości aż 10 zł). Jeden paragon, to jeden bon zniżkowy. Bony będzie można zrealizować wyłącznie 15 i 16 lipca, w godzinach od 10: 00 do 19:00. Trzeba się jednak pospieszyć, ponieważ 400 talonów zniżkowych będzie dystrybuowanych każdego dnia, do wyczerpania zapasów. Food Truck Star Tour, to nie tyko pyszne jedzenie, ale także sposób na ciekawe spędzenie czasu z przyjaciółmi lub rodziną.

Zapraszamy do wspólnego smakowania!

Regulamin będzie dostępny w Punkcie Promocyjnym w czasie trwania imprezy oraz na stronie w zakładce „materiały do pobrania”.