Kraina Eskimosów w Focus Mall Zielona Góra

Focus Mall Zielona Góra zaprasza dzieci i dorosłych na niezwykłą, zimową przygodę. W dniach od 18 do 23 lutego 2019 roku, na terenie galerii dostępna będzie interaktywna wystawa, „Kraina Eskimosów”. Edukacyjna zabawa zabierze odwiedzających w fascynujący świat dalekiej Północy, zamieszkały przez Eskimosów, niedźwiedzia polarnego czy arktyczne pingwiny. Takiej emocjonującej podróży na drugi koniec globu nie można przegapić!

Tegoroczna zima jest kapryśna, a pogoda zmienna. Warto więc, zapewnić dzieciom zimowe atrakcje, niezależnie od aury. Jest to możliwe za sprawą interaktywnej wystawy w Focus Mall Zielona Góra, dzięki której najmłodsi będą mogli spotkać się z mieszkańcami Arktyki w ich naturalnym środowisku. Między lodowymi rzeźbami, skórami i zaśnieżonymi choinkami, zarówno dzieci, jak i dorośli, odnajdą liczne atrakcje, m.in.: igloo z efektem zorzy polarnej, lodowe skamienieliny i ogromnego niedźwiedzia polarnego. Każdy, kto w dniach 18-23 lutego 2019 roku, przyjdzie do centrum handlowego, będzie miał niepowtarzalną okazję odwiedzić lodowe miasteczko, które skrywa wiele atrakcji. Na bajkowych, interaktywnych stanowiskach nie zabraknie gier i zabaw edukacyjnych. Wśród aktywności czekać będą, m.in. budowa i dekorowanie igloo, stanowisko plastyczne w tematyce eskimoskiej.

Najmłodsi będą mogli na podbiegunowym placu zabaw wziąć udział w bitwie na śnieżki, czy wczuć się w rolę Eskimosa i spróbować swoich sił w łowieniu ryb w magicznym przeręblu czy budowaniu ogromnego igloo. Nad bezpieczeństwem i przebiegiem zabawy przy każdym stanowisku czuwać będzie prawdziwy Eskimos – animator. To nie koniec niespodzianek! Na każdego fana lodowej epoki czekać będzie specjalnie zaaranżowane stanowisko z kostiumami, gdzie rodzice będą mogli zrobić pociechom wyjątkową pamiątkową sesję zdjęciową na lodowym tronie i w epokowej aranżacji.
Wystawa dostępna będzie codziennie,  w dniach 18-23 lutego, w godz. 10.00-18.00, na poziomie 1,
w pobliżu sklepu SMYK. Galeria zachęca do zwiedzania indywidualnie lub w grupach przedszkolno-szkolnych. Zapisu grup należy dokonywać pod numerem telefonu +48 512 108 465 lub adresem mailowym: jakub.graczykowski@studiomb.pl