Wygraj Citroena C3 Aircross

Galeria Focus Mall zaprasza klientów do udziału w akcji pod hasłem „Mega! Promocja Zakupów”, która wystartowała w piątek, 1 czerwca 2018 roku. Tym razem, uczestniczy zabawy będą mieli okazję wygrać auto osobowe Citroen C3 Aircross. Finał akcji i losowanie głównej wygranej odbędzie się w sobotę, 30 czerwca 2018 roku. 

Każdy, kto zastanawia się nad zmianą auta na nowy model, ma szansę to urzeczywistnić! W czerwcowej loterii organizowanej w Focus Mall Zielona Góra, klienci mają okazję zdobyć nowy, niezwykle stylowy i praktyczny samochód osobowy Citroena C3 Aircross. 

Co zrobić by wygrać Citroena C3 Aircross?

Zasady loterii są bardzo proste. Wystarczy od 1 do 30 czerwca 20178 roku, zrobić zakupy na kwotę, co najmniej 50 złotych w sklepach i punktach usługowych mieszczących się w galerii Focus Mall. Minimalna wymagana kwota musi znajdować się na jednym dowodzie zakupu. Następnie należy udać się z paragonem do Punktu Obsługi Loterii, znajdującego się na poziomie 1 Focus Mall, w pobliżu lodziarni Grycan Lody od Pokoleń. Na stanowisku loteryjnym hostessa wyda kupon. Uczestnik zabawy możne zgłosić dowolną liczbę paragonów! Im więcej dowodów zakupu, tym większa szansa na wygraną! Dodatkowo gracz może od razu sprawdzić, czy został szczęśliwym właścicielem jednej z 470 nagród dodatkowych, którymi są karty przedpłacone o wartości 30 zł, do wykorzystania w sklepach na terenie Focus Mall. Jeśli po usunięciu zdrapki z kuponu pojawi się informacja o nagrodzie, można odebrać ją na miejscu. 

By grać o nagrody główne, należy prawidłowo wypełnić kupon i wrzucić go do urny. Finał akcji odbędzie się w sobotę, 30 czerwca, o godz.18.00. Warunkiem otrzymania nagród jest obecność w galerii podczas losowania, a także okazanie dowodu tożsamości oraz zarejestrowanego dowodu zakupu (paragonu lub faktury).

Galeria Focus Mall przypomina Klientom, że w dniu losowania wydawanie kuponów odbywać się będzie do godz. 17.30, a urna zostanie zamknięta o godz. 17.45. Szczegółowy regulamin loterii dostępny jest w Punkcie Obsługi Loterii oraz pod tym linkiem. Punkt promocyjny będzie czynny każdego dnia w godz. 9.00-21.00, z wyłączeniem 10 i 17 czerwca 2018 roku.