Noc Rabatów

Gdy zapadnie zmrok, oni wyruszą na łowy. Z daleka wypatrzą swój cel, będą się czaić i ostrzyć sobie pazurki, by w końcu znienacka dopaść gorące, kuszące rabaty! Kto to taki? To oczywiście łowcy promocji, którzy już we środę 30 maja wyruszą na Noc Zakupów do zielonogórskiego Focus Mall, po to, aby upolować najbardziej atrakcyjne okazje i wziąć udział w konkursach z nagrodami. W akcji może wziąć udział każdy, kto tego dnia między 18.00 a 22.00. odwiedzi galerię. 

Noc Zakupów to wyjątkowa akcja promocyjna, która odbędzie się w CH Focus Mall w Zielonej Górze w ostatnią środę maja, w godzinach wieczornych, między 18.00 a 22.00. Podczas wydarzenia przeprowadzone zostaną dwa konkursy. Dodatkową atrakcją będzie absolutna nowość – gra osadzona w wirtualnej rzeczywistości (VR), w której każdy chętny będzie mógł przetestować swoją zwinność i spryt.

Zostań łowcą trendów i zgarnij 4 x 1000 zł!

Pierwszy z konkursów będzie dedykowany tym, którzy złapali bakcyla modowego i pasjonują się śledzeniem najnowszych trendów. Klienci, którzy tego wieczoru dokonają między 18.00 a 22.00 zakupów za kwotę, co najmniej 50 zł, mogą włączyć się do gry. Zasady są proste: należy oszacować, jaką wartość mogą mieć stylizacje zaprezentowane na modelach. Rozegrane będą cztery tury zabawy, a w każdej z nich do wygrania będzie 1000 zł!. Zwycięzcą zostanie ta osoba, która wytypuje poprawną cenę lub będzie jej najbliższa. Dodatkowym urozmaiceniem będzie mini-pokaz mody, który odbędzie się w międzyczasie. Podczas pokazu stylistka opowie o najnowszych trendach modowych i szczegółowo omówi zaprezentowane stylizacje. Możliwe będzie także skorzystanie z jej porad na temat doboru odzieży i dodatków. Ci klienci, którzy wezmą udział w takiej rozmowie, otrzymają upominki w postaci biletów do kina.

Zbierz wirtualne punkty i zdobądź ekstra-kasę

Drugi z konkursów rozegranych podczas Nocy Zakupów będzie się toczyć w nietypowym środowisku – w wirtualnej rzeczywistości. Klienci, którzy dokonają w czasie trwania akcji zakupów za kwotę nie mniejszą niż 50 zł, będą mogli wejść do gry o spore pieniądze. Rywalizacja będzie się rozgrywać w czterech turach, przy wykorzystaniu okularów VR  i manetek, które umożliwią graczom zgromadzenie w wyznaczonym czasie jak najwyższej liczby punktów. Zwycięzca każdej tury odbierze nagrodę w wysokości 1000 zł. Stoisko będzie czynne od godz. 15.00, by każdy mógł jeszcze sprawdzić swoje umiejętności. Właściwy konkurs rozpocznie się o godz. 18.00.

To jednak nie koniec atrakcji! Focus Mall przygotował również wyjątkową zabawę, która jest nowością na rynku. Jest to wirtualne połączenie okularów, manetek i bieżni, które będą mogli bezpłatnie przetestować Ci klienci galerii, którzy nie zdecydują się na udział w żadnym z konkursów. Odwiedzający za pomocą specjalnych okularów przeniosą się w wirtualny świat, łudząco przypominający rzeczywistość. Wezmą udział w dynamicznym wyścigu, pokonując kolejne przeszkody i oddając celne strzały do fantastycznych przeciwników.

Całemu wydarzeniu klimatu nada muzyka zaproponowana przez DJa. Warto już teraz zarezerwować sobie w kalendarzu czas na ten wyjątkowy wieczór, by móc świetnie się bawić i zdobyć atrakcyjne nagrody.