Powiększony Vision Express

Nowa odsłona Vision Express w powiększonym salonie w galerii Focus Mall Zielona Góra.

Najnowsza aranżacja lokalu, to przede wszystkim jasne i przestronne wnętrze oraz liczne ekspozytory, które pozwalają na oglądanie asortymentu z poziomu wzroku. Dzięki temu, odwiedzający z łatwością sięgną
po poszukiwany model i rozmiar okularów. Marka przeniosła i powiększyła sklep o 35 mkw. Klienci mogą korzystać z usług optycznych a także komfortowo dokonywać zakupów w nowo otwartym salonie Vision Express na poziomie 0 galerii, w pobliżu salonów Deichmann i NIKE.

Vision Express to sieć salonów optycznych działająca w Polsce od 1994r. Dzięki długoletniemu doświadczeniu firma medyczna stała się liderem w swojej branży, co potwierdza ok. 200 salonów na terenie całego kraju. Misja Vision Express to dbanie o dobrą jakość widzenia i zdrowie oczu, którą realizuje zapewniając kompleksowe usługi tj. profesjonalne badanie jakości wzroku, usługi optyczne i dobór właściwych okularów czy soczewek. W ofercie salonu można znaleźć najszerszy asortyment opraw okularowych znanych marek, w tym również takich, które są dystrybuowane tylko przez Vision Express.