Powrót do szkoły z Żółwiami Ninja

Żółwie Ninja – jedne z najlepiej rozpoznawalnych super bohaterów na świecie – już niebawem zagoszczą w Galerii Focus Mall Zielona Góra. Na miłośników dzielnych żółwi czekać będą liczne atrakcje: spotkanie z Donatello i Raphael’em, konkursy z nagrodami, wirtualne potyczki na Xboxie i pokazy Karate. To prawdziwa gratka dla dużych i małych fanów popularnych komiksów, adaptacji telewizyjnych oraz kinowych i gier komputerowych o tych walecznych stworzeniach. Nie można jej przegapić!

Od momentu, gdy w pierwszej połowie lat 80-tych ubiegłego wieku ekipa Wojowniczych Żółwi Ninja zagościła na kartach komiksu, grono ich fanów stale się powiększa. Te mieszkające w kanałach burzowych sympatyczne stworzenia, wyszkolone pod czujnym mistrza – bystrego szczura o imieniu Splinter – stały się obrońcami mieszkańców Nowego Jorku. Doskonalą się w sztuce ninjutsu, toczą zacięte boje z rozmaitymi przestępcami, a w wolnych chwilach… ze smakiem zajadają się pizzą. Ich przygody śledzą z uwagą miliony osób na całym świecie.

Już w niedzielę, 3 września w godz. 12:00-18:00 mieszkańcy Zielonej Góry i okolic będą mogli spotkać się ze swoimi ulubionymi Żółwiami Ninja w Galerii Focus Mall Zielona Góra.

Niezapomniane spotkanie z Donatello i Raphael’em

Gośćmi specjalnymi imprezy będą Donatello i Raphael – dwaj bohaterowie filmów i komiksów z serii „Wojownicze Żółwie Ninja”. W ramach wydarzenia na uczestników, zwłaszcza tych najmłodszych, czekać będzie moc atrakcji. Największą z nich będzie zapewne spotkanie ze wspomnianymi bohaterami i możliwość zrobienia wspólnego, pamiątkowego zdjęcia. Na stoiskach w kilku strefach na uczestników będą czekać różne ciekawe aktywności – kreatywne zajęcia plastyczne, rozgrywki na konsoli Xbox, pokazy i zajęcia Karate oraz gry logiczne. Z kolei na scenie animator będzie prowadzić zabawy oraz konkursy z nagrodami.

Trenuj u Splintera i pokonaj Shreddera

Cała przestrzeń, w której będzie się odbywać event, zostanie podzielona na kilka stref. Co w nich znajdziemy? Na placu animacyjnym dla gości przygotowano quizy sprawdzające wiedzę o Walecznych Żółwiach Ninja i sprawnościowe konkursy z nagrodami. Na stanowisku do ćwiczeń Karate dzieci będą mogły poczuć się jak jeden z dzielnych żółwi. Tu, pod czujnym okiem profesjonalistów, najmłodsi uczestnicy będą doskonalić swoje umiejętności waleczne. Na wszystkich uczestników eventu czekać będą też wyjątkowe pokazy Karate. W strefie plastycznej będzie trwać nauka u Mistrza Splintera: uczestnicy przygotują portrety ulubionego żółwiego bohatera i sprawdzą siłę swojego umysłu, rozwiązując różne zagadki logiczne związane z Walecznymi Żółwiami Ninja. Odwiedzając stanowisko fotograficzne, można będzie wspólnie z bohaterami zrobić sobie zdjęcia. Tutaj na wszystkich swoich fanów czekać będą Donatello i Raphael. A gdzie można będzie stoczyć wielki bój ze złym Shredderem? Na jednym ze stanowisk, przy którym uczestnicy korzystając z Xboxa, staną do wirtualnego pojedynku z tym największym złoczyńcą Nowego Jorku.

Udział w wydarzeniu to nie tylko gwarancja dobrej zabawy i okazja do zdobycia super gadżetów. Rozwiązywanie zagadek, interaktywne pojedynki i trening Karate są świetną gimnastyką dla ciała i umysłu nieco rozleniwionego po dwóch miesiącach wakacji. Po takiej rozgrzewce powrót do szkoły będzie naprawdę łatwy!