Spotkaj się z Mikołajem w Focus Mall Zielona Góra

Dekorowanie bożonarodzeniowych pierniczków czy przygotowanie wyjątkowych ozdób świątecznych, to świetny sposób na kreatywne spędzenia czasu i dobrą zabawę. Przekonają się o tym dzieci, które już w najbliższą środę, 6 grudnia, odwiedzą galerię Focus Mall. Z okazji Mikołajek przygotowaliśmy świąteczne warsztaty oraz spotkanie z Mikołajem. 

W dniu 6 grudnia, w godz. 12.00-20.00 na wszystkie dzieci odwiedzające naszą galerię czekać będą słodkie mikołajkowe atrakcje oraz… sam Święty Mikołaj! Mikołajkowa środa upłynie pod znakiem przygotowania przez dzieci pysznych pierniczków. Wszak Mikołaj uwielbia ciasteczka, a i do świąt coraz bliżej. Dzieci pod okiem doświadczonych Elfów, będą mogły własnoręcznie udekorować wypieki a następnie zabrać je do domu.

Oprócz warsztatów w mini cukierni, dzieci będą mogły pobawić się w mikołajkowej krainie i wziąć udział w takich aktywnościach, jak: napisanie listu do Mikołaja i własnoręczne wykonanie ciekawych ozdób świątecznych. Wśród atrakcji nie zabraknie także samego Mikołaja, który poświęci czas najmłodszym. Oczekiwanie na spotkanie z nim umilą pożyteczne elfy, które zaangażują maluchy do wspólnych działań. Dzieci będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, wziąć udział we wspólnej zabawie, a nawet odebrać specjalnie dla nich przygotowane prezenty, które pomocnicy Mikołaja (rodzice) dostarczą do Focus Mall. Galeria zaprasza klientów do odwiedzenia bezpłatnej poczty prezentowej na poziomie 1, w pobliżu sklepu New Yorker.