Wystawa fotografii ZTF

 Już po raz kolejny Zielonogórskie Towarzystwo Fotograficzne (ZTF) zaprezentuje wystawę podsumowującą działalność artystyczną swoich członków. Ekspozycję będzie można podziwiać w lipcu, na terenie galerii Focus Mall.

Doroczna ekspozycja prac członków Zielonogórskiego Towarzystwa Fotograficznego (ZTF) od 4 lat wpisuje się w kalendarz wydarzeń artystycznych Zielonej Góry i regionu. Podczas tegorocznej wystawy zostaną zaprezentowane 54 prace autorstwa 28 członków. Wśród nich znajdą się, m.in. portrety, krajobrazy, a także street photo. Inauguracja wystawy odbędzie się w piątek, 6 lipca 2018 roku, o godz. 19.00 na poziomie 1 galerii Focus Mall. W tym dniu członkowie ZTF zapraszają na wernisaż, podczas którego opowiedzą o prowadzonej działalności i pasji fotografowania. Odwiedzający będą mieli także okazję porozmawiać  z autorami zdjęć czy zapoznać się z ich twórczością.

Zielonogórskie Towarzystwo Fotograficzne zostało zawiązane  w czerwcu 2014 roku z inicjatywy miłośników fotografii i skupia 40 osób. Do ZTF należą zarówno początkujący, jak i zawodowi fotografowie. Zdjęcia będzie można podziwiać w dniach od 6 do 31 lipca 2018 roku, na poziomie 1 galerii Focus Mall w, pobliżu Food Court. Wydarzenie z pewnością  będzie nie lada gratką dla miłośników artystycznej fotografii. Wstęp bezpłatny.