Zabawa bez końca w Focus Mall

 Już 1 czerwca 2018 roku, zapraszamy małych klientów wraz z rodzinną na bezpłatną imprezę „Hocki-Klocki. Rozwój przez zabawę”. W ramach inicjatywy dzieci będą mogły przez cały dzień bawić się klockami i budować wszystko, co podpowie im wyobraźnia.

Nie rozpoczęły się jeszcze wakacyjne miesiące, a najmłodsi z Zielonej Góry i okolic, z okazji Dnia Dziecka będą mogli poczuć smak niczym nieskrępowanej swobody. W piątek 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka Focus Mall zamieni się w największy plac zabaw z klocków. Dzieci, które w tym dniu odwiedzą naszą galerię będą mogły bawić się bez końca ponad 12 tysiącami kolorowych elementów dając upust swojej fantazji i kreatywności. Uczestnicy zabawy będą mieli okazję udowodnić, że z klocków da się stworzyć niemal wszystko. Na 100 mkw. pod okiem wykwalifikowanych animatorów uczestnicy zabawy będą mieli możliwość zbudować wszystko, co podpowie im wyobraźnia. Mali budowniczowie będą mieli do dyspozycji aż 10 rodzajów klocków polskich producentów, a wśród nich, m.in. klocki konstrukcyjne i budowlane (m. in. Mammutico, Korbo Neo czy Korbo Architekt), niektóre z nich osiągają nawet metr wysokości, zatem możliwość budowania jest nieograniczona. Chłopcy i dziewczynki będą mogli bawić się w 4 tematycznych strefach, odpowiadających ich zainteresowaniom i wiekowi.

Przygotowaliśmy dla dzieci również konkursy z nagrodami w postaci zestawów drewnianych klocków. Wszyscy mali budowniczowie otrzymają pamiątkowe dyplomy. Udział w atrakcjach jest bezpłatny.